GÜVENLİ SÜRÜŞE İLK ADIM EĞİTİM SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

“Trafik kazalarında her geçen gün artan can kayıplarına dur demenin vakti geldi. Artık kulaktan dolma bilgilere değil, bilimsel araştırmalara göre verilen eğitimlere ihtiyaç var.”

Güvenli Sürüş konusunda bilinç kazandırmak ve farkındalık yaratmak için yola çıkan Murat Günarslan Driving Academy, Güvenli Sür Hayatta Kal sloganıyla başlattığı, Güvenli Sürüşe İlk Adım Eğitim Seminerleri için düğmeye bastı.

Belirli aralıklarla düzenlenmesi planlanan eğitim seminerlerinin ilki Avrupa Yakası’nda Flat Ofis’te organize edilecek. Tüm sürücülere ve sürücü adaylarına açık olan eğitim semineri, öncelikle güvenli sürüş bilinci kazandırmayı ve doğru bilinen yanlışları düzeltmeyi hedefliyor. 24 konu başlığı altında yapılacak teorik eğitim semineri, hayati bilgiler içeriyor.

Siz de bu seminerlere katılabilir, doğru ve güvenli otomobil kullanmanın temellerini bu eğitim sırasında atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; 0 532 440 24 99 no’lu telefonu arayabilir yada info@birebirsurusegitimi.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca eğitim semineriyle ilgili tüm gelişme ve haberleri Birebir Sürüş Eğitimi Facebook Sayfası‘ndaki organizasyondan LİNK‘inden takip edebilirsiniz.

GÜVENLİ SÜRÜŞE İLK ADIM EĞİTİM SEMİNERİ

İÇERİK

Eğitim Semineri, öncelikle doğru bilinen yanlışları düzeltmeyi ve otomobili doğru kullandırmayı hedefliyor. Bu eğitimi alan sürücüler, sonrasında alacakları Birebir Güvenli ve İleri Sürüş Eğitimleri’nden çok daha fazla fayda sağlayacaklardır.

KİMLER KATILMALI?

Eğitim Semineri herkesin katılımına açıktır. Otomobil kullanmaya yeni başlayacaklar, kısa süre önce otomobil kullanmaya başlayanlar ve bir süredir otomobil kullanıp, daha fazla bilgi ve tecrübe edinmek isteyen tüm sürücüler eğitimde yer alabilir.

KAZANIMLAR

Güvenli Sürüş konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen bu eğitim, Güvenli Sürüş mantığının temellerini atmak üzerine kurgulanmıştır.

METOD & SÜRE

Sürüş Uzmanı’nın anlatımı; farkındalığı arttıracak uygulamalar, videolar ve görseller tarafından desteklenerek keyifli ve kolay anlaşılır bir konsepte sunulmaktadır. Yaklaşık 1 tam gün süren eğitim, 10:00 – 17:00 saatleri arasında, 1.5 saatlik 4 seans üzerinden yapılmaktadır.

SERTİFİKASYON

Katılımcılar eğitim sonunda katılım belgesi almaya hak kazanacaktır.

KATILIM ÜCRETİ

250 TL +KDV

Murat-Gunarslan-Ralli-2015-Rally-21MURAT GÜNARSLAN
Profesyonel Ralli Pilotu
Güvenli & İleri Sürüş Uzmanı
www.muratgunarslan.com
murat@muratgunarslan.com
bilgi@birebirsurusegitimi.com

 Bir Cevap Yazın