layout 1

Bursa, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi NOSAB’ta faaliyet gösteren Oerlikon Balzers Kaplama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. için toplam 14 kişiyle Teorik ve Pratik Güvenli Sürüş Eğitimi.

murat-gunarslan-guvenli-ileri-surus-egitimi-uzman-rallici-oerlikon
OERLIKON Balzers Ltd. Şti.
Kurumsal Sürüş Eğitimi, Teorik & Pratik

Daha önce birkaç kurumdan ve özel eğitmenlerden aldığım eğitimlerden oldukça farklı bir eğitim idi. Eğitimin farklı etaplara bölünmesi, aracın tanınmasının sağlanması, sürüş eğitimi sırasında trafik işaretleri ve yol durumunun da tanıtılması, eğitimin en faydalı kısımları idi. Yıllardır süren güvensizliğimi atmamı sağlayan eğitimi her anlamı ile tavsiye ederim. Araç tanıma, direksiyon hakimiyeti, yolu okuma, güvenli sürüş, gece sürüşü vs gibi pek çok şeyi içeren bu eğitimin, daha önce pek çok özel ders almış biri olarak, bulunmasının zor olacağını düşünüyorum.

gulay tok basak garanti bankasi
Gülay Tok Başak
Birim Müdürü, Garanti Bankası

İşim gereği şirket aracı kullanmak zorunda kalana kadar çoğu bayan sürücü gibi ehliyetimi uzun yıllar kimlik olarak kullanmıştım. Başka bir eğitmen ile çalışmama rağmen kendimi trafiğe güven ile çıkabilecek seviyede hissetmiyordum. Murat Bey’in eğitim programı ile lastiklerin hava basıncının nasıl kontrol edileceğinden tutun da, silecek suyunun nasıl dolduralacağına kadar biz bayanların çok uzak olduğu ancak her sürücünün bilmesi gereken araç ile ilgili detayları uygulamalı olarak öğrendim. En önemlisi titizlik ile seçilmiş olan güzergahlarda yaptığımız sürüşler sayesinde programın sonunda kendimdeki gelişime ben bile inanamadım. Pek çok eğitmenin programında olmayan aquaplanning ve ABS kullanımını deneyimleyerek trafikte başıma gelebilecek riskli durumlara önceden hazır olmak, akan trafikte güven içerisinde sürüş yapmanızı sağlıyor ve eğitimin başında yaşadığınız stres yerini otomobil kullanabilmenin keyfine bırakıyor. Şu anda bu yorumu okuyorsanız muhtemelen eğitmen arayışındasınız ve kesinlikle doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz.

Birebir Guvenli Surus Egitimi Murat Gunarslan 46
Piraye Alanyalı
Elektrik Mühendisi, PAA Müdendislik

Daha önce de direksiyon eğitimi alan biri olarak Murat Hoca’nın hem arabaya teknik anlamda hakim oluşu, hem de sizi her koşulda araba kullanmaya hazırlaması ile çok farklı bir eğitmen olduğunu söyleyebilirim. Dersleri de ona göre planlıyor; biz virajlı yol, gece sürüşü, çevre yolu ve şehir içi trafikte çalışmıştık. Eğitim boyunca otomobil hakkında öğrendiğim hayat kurtaracak bilgiler de cabası. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan bir eğitim tamamlamak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

idil buyukpolat
İdil Büyükpolat
Uzman Diyetisyen, İdil Büyükpolat Danışmanlık

Murat Bey sayesinde, araba kullanırken kendime olan güvenim yerine geldi. Artık her türlü yol şartlarına göre sürebiliyorum. Eğitimden önce araba kullanmayı değil, direksiyonu nasıl tutacağımı bilmezken eğitimden sonra anne ve babamın araba kullanırken ki hatalarını bile görüp düzeltmeye başladım. Benim için çok eğitici bir eğitim oldu, güvenli şekilde araba kullanmayı öğrendim bu sayede.

gulsah-sahin
Gülşah Şahin
Öğrenci, Yeditepe Üniversitesi

İlk şoförlük deneyimim 13 yaşında traktör kullanarak başlamıştı. Sonrasında askerlik iş güç derken 30 yaşında ehliyet aldım. İstanbul’da araç kullanmaya korktuğum için Murat Günarslan’a ulaştım. 3 gün boyunca sabırla, disiplini hiç bırakmayan planlı bir şekilde, öyle bir eğitim aldım k,i direksiyonda kendime olan güvenim arttı ve daha dikkatli bir sürüş keyfi yaşadım.

Ali ilhan
Ali İlhan
Tanıtım Prodüktörü, NTVSPOR TV

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?